Wszystkie ceny z ustalamy indywidualnie z każdym klientem.  Praktycznie każdy realizowany przez nas jest inny, dlatego też ustalenie sztywnego cennika musiałoby wynikać z opłat zryczałtowanych.  Nie jest tajemnicą, że ryczałt nie jest rozwiązaniem korzystnym dla klienta, dlatego też go nie wprowadzamy.

Podczas przygotowywania przewozów autokarowych bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na płatne odcinki dróg (opłaty za autostrady oraz viaToll). Niejednokrotnie trasy minimalnie się wydłużają z konieczności omijania przeszkód, których autokary nie pokonają (np. niskie wiadukty).

Wynajem autokaru na 30 osób i więcej – cena

Na cenę ma wpływ wiele czynników. Od wielkości pojazdu, przez wyżywienie i zakwaterowanie kierowców, po czas pracy autokaru.  Uwzględniamy również obniżki cen dla stałych klientów ale także szkół, parafii, uczelni oraz klubów sportowych kierując się społeczną odpowiedzialnością.

wynajem autokaru cena na 30 osób

Podczas procesu wynajmu autokaru uwzględniamy również wszelkie Państwa prośby, dotyczące specjalnego oznakowania, dodatkowych udogodnień czy rezerwacji poszczególnych miejsc.

Zapraszamy zatem do zadawania pytań. Im więcej Państwo będziecie w stanie przekazać nam na temat wyjazdu, tym dokładniejsza będzie wycena przewozu autokarem lub busem.

Zapytania najlepiej składać drogą mailową na