O nas

Firma Nawrocki z siedzibą w Poznaniu prowadzi działalność związaną z przewozami autokarowymi oraz wynajmem autobusów. Świadczone przez Nas usługi dotyczą przewozu osób na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencję unijną na międzynarodowy przewóz osób. Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zapewniając Państwu bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem. Dzięki temu doświadczeniu, oferowane przez Nas przewozy autokarowe są nie tylko bezpieczne, ale również w pełni wygodne. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że spełniamy wszystkie wymagania i dostosowujemy swoje usługi do różnorodnych potrzeb. Ponadto, zależy nam na tym, aby nasze autokary na wynajem w Poznaniu charakteryzowała zawsze najwyższa jakość i niezawodność, która zapewni podróżnym komfort i bezpieczeństwo.

Na tle innych firm, oferujących wynajem autokarów w Wielkopolsce, wyróżnia nas przede wszystkim:

  • rozbudowana i zróżnicowana oferta,
  • komfort podróży,
  • zapewnianie bezpiecznych przejazdów,
  • nowoczesna i rozbudowana flota autokarów,
  • indywidualne podejście do Klienta,
  • liczne certyfikaty i licencje potwierdzające kompetencje.

Nasz profesjonalizm doceniło już wiele Firm, dla których staliśmy się wizytówką. Dzięki poznańskiej firmie transportowej Nawrocki podróże stają się przyjemnością. Synonimem świadczonych przez nas usług, takich jak wynajem autokarów w Poznaniu, jest korzystna cena, profesjonalizm w działaniu oraz pełne bezpieczeństwo. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów o naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu.

dokument 0022