Co nas wyróżnia?

Na tle innych firm, oferujących wynajem autokarów w Wielkopolsce, wyróżnia nas przede wszystkim:
Rozbudowana i zróżnicowana oferta
Komfort podróży
Zapewnianie bezpiecznych przejazdów
Nowoczesna i rozbudowana flota autokarów
Indywidualne podejście do Klienta
Liczne certyfikaty i licencje potwierdzające kompetencje
Nasza flota

Najważniejszym fundamentem świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie jest flota samochodowa. W codziennej pracy stawiamy wyłącznie na najlepsze rozwiązania, dlatego posiadamy autokary oraz busy renomowanych marek. Przy gwarancji profesjonalnej realizacji usług nie zapominamy także o środowisku. Staramy się ograniczać emisję spalin, czego potwierdzeniem są certyfikaty EURO 6, które posiadają nasze autokary.

Przytulne wnętrza, klimatyzacja, rozkładane fotele z gniazdkami do ładowania , indywidualny nawiew i oświetlenie, dostęp do toalety czy możliwość oglądania filmów na monitorze podczas przejazdów są u nas standardem.

Nasze referencje

Witam,
Bardzo mi miło, że mogłam współpracować z Państwem, oceniam naszą współpracę na 5 z dużym plusem, za wszystkie informacje, odpowiedzi i sam wyjazd.

Chciałam serdecznie podziękować Panu Maciejowi, który jest bardzo dobrym kierowcą i uprzyjemnił nam kilka godzin bardzo miłej podróży.

Autokar jest bardzo wygodny, czysty i w pełni mogę go polecić.

Będę miała na uwadze Państwa firmę w przyszłości w razie planowanej podróży.

Witam,
dzięki za współpracę – możemy wystawić ocenę „5” :-)

Adam

Dziękuję za kolejny wspólny wyjazd. Obaj panowie kierowcy spisali się znakomicie. Pan Maciej wspaniale zorientowany w Sztokholmie, co było dla nas bardzo ważne. Dzięki temu impreza przebiegła sprawnie i bez przykrych niespodzianek.

Nasza ocena:
Kierowcy – 5
Autokar – 5
Obsługa zlecenia – 5

Lidia

Chciałabym podziękować za profesjonalną i sprawną obsługę oraz szybki i miły kontakt. Klient końcowy jest bardzo zadowolony.

Anna

Bardzo fachowa obsługa. Od złożenia zamówienia i kontakt ze strony biura, przez przewóz autokarem wykonany przez młodego, jednak bardzo dobrego kierowcę, do rozliczenia wszystko przebiegało wzorowo.

Tomasz

Na pewno wrócę do Państwa. Przewóz autokarem był bardzo przyjemny.

Marek

Korzystamy bardzo często z przewozów z firmy Nawrocki Group – zawsze jesteśmy zadowoleni

Ewa