Usługi

Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe, wśród których znajduje się wynajem autokarów oraz przewozy autokarowe. Transport drogowy osób jest naszą pasją, spełnieniem i pracą, która daje nam wiele satysfakcji. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, natomiast usługi transportowe świadczymy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Nasi kierowcy dbają o to, aby wszystkie przewozy autokarowe były przeprowadzane idealnie pod każdym względem – miło, sprawnie, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferowane przez nas autokary na wynajem w Poznaniu są doskonale przystosowane do wymagań dzisiejszych klientów. Każdego dnia polepszamy nie tylko wyposażenie samochodów, ale również zwiększamy kwalifikacje naszych kierowców. Każdy autokar oraz bus jest dokładnie sprawdzony zarówno przed, jak i po wyjeździe. U Nas nie będziesz musiał szukać kolejnych rozwiązań, nie spóźnisz się. Usiądziesz wygodnie, oddasz się przyjemnej podróży i bezpiecznie dojedziesz do celu.

Nasze usługi przewozowe obejmują między innymi:
Wszystkie inne zlecenia przewozowe rozpatrujemy i omawiamy indywidualnie – w tym celu prosimy kontaktować się z naszą firmą przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Podczas rozmowy dowiedzą się Państwo także jaka jest cena wynajmu autokarów w Poznaniu. Cennik i indywidualne zlecenia to nie jedyne tematy, które poruszamy podczas rozmów. Z chęcią przedstawimy Państwu całą ofertę naszego przedsiębiorstwa oraz korzyści wynikające ze współpracy z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pomagamy w pełnej organizacji całego wyjazdu.
Wycieczki szkolne, obozy, ferie zimowe i letnie
Przejazdy na zawody sportowe
Wyjazdy na narty, spływy kajakowe, grzybobrania
Spotkania biznesowe, targi oraz konferencje
Imprezy rodzinne tj. chrzciny, wesela, komunie
Transfery z lotnisk i hoteli
Przewozy pracowników
Wyjazdy do państw europejskich
Wyjazdy na koncerty, pielgrzymki, imprezy kulturalne i sportowe
Oferujemy profesjonalne usługi udokumentowane:
Zainteresowanych usługami przewozowymi i wynajmem autobusów w Poznaniu zapraszamy do kontaktu.
  • licencją na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób,
  • certyfikatem kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób,
  • świadectwem kwalifikacji na przewóz osób,
  • zatrudnianiem doświadczonych kierowców,
  • ubezpieczeniem naszej firmy i pasażerów

Nasze autokary na wynajem w Wielkopolsce posiadają nowoczesną klimatyzację, nawigację oraz wygodne rozkładane fotele. Bagaże wszystkich podróżników na pewno zmieścimy w przestronnych bagażnikach autobusów. Wyposażenie samochodów firmy NAWROCKI pozwoli Państwu bezpiecznie i wygodnie podróżować.

Umożliwiamy Państwu:

  • indywidualną negocjację cen,
  • indywidualne rezerwacje terminów,
  • składanie zamówień indywidualnych,
  • wyjazdy ekspresowe.