FLOTA

Najważniejszym fundamentem świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie jest flota samochodowa. W codziennej pracy stawiamy wyłącznie na najlepsze rozwiązania, dlatego posiadamy autokary oraz busy renomowanych marek: Mercedes i Setra. Przy gwarancji profesjonalnej realizacji usług nie zapominamy także o środowisku. Staramy się ograniczać emisję spalin, czego potwierdzeniem są certyfikaty EURO 5 , EURO 6, które posiadają nasze autokary.

Wygoda i bezpieczeństwo

Proponowane przez nas autokary na wynajem, w zależności od modelu, posiadają od 49 do 51 miejsc siedzących, w tym jedno dla kierowcy i dwa dla przewodników. W autobusach znajdują się rozsuwane oraz odchylane fotele z podnóżkami, zapewniające pasażerom przestrzeń i przyjemność podróżowania. Na wszystkich fotelach mieszczą się się także pasy bezpieczeństwa.

Dodatkowe udogodnienia

Rozrywkę podczas przewozów autokarowych zapewnią filmy odtwarzane ze sprzętu DVD oraz wyświetlane na dwóch monitorach. W autobusach zamontowane są głośniki oraz jest dostępny mikrofon, który najchętniej wykorzystuje się na przykład w trakcie wycieczek objazdowych. Podróżni, którym zależy na nieco większej prywatności, z pewnością ucieszą się z przyciemnianych szyb bocznych, zasłon oraz indywidualnego oświetlenia. W celu zaspokojenia potrzeb pasażerów, w naszych autokarach na wynajem w Wielkopolsce nie zabrakło również Caffe Baru. W autokarach znajdują się kabiny WC. Kolejnym udogodnieniem dla podróżnych jest bezprzewodowa sieć Wi-Fi.

Przestronne autokary

Nasza flota składa się z autokarów z klasycznym rozstawieniem foteli oraz korytarzem przebiegającym przez środek autobusu. Praktycznym rozwiązaniem w naszych samochodach są składane tacki zamontowane przy każdym fotelu. W części pasażerskiej znajdują się specjalne półki na bagaż podręczny. Większe bagaże są pakowane w dużych lukach bagażowych. Przestrzeń ładunkowa jest naprawdę rozległa, dlatego podróżni nie muszą martwić się o ograniczenia bagażowe.